Poliglota - zajęcia pozalekcyjne

dla uczniów „Poliglota”

W ramach projektu „Szkoły marzeń” zaplanowane jest zorganizowanie zarówno dla uczniów klas I-III jak i dla uczniów IV – VIII Szkół Podstawowych zajęć z języka obcego tj. z języka angielskiego.Zajęcia będą się odbywać 1 godz. tygodniowo w każdej ze szkół objętej projektem.

Celem zajęć jest kształtowanie i rozwijanie u Uczniów znajomości języka angielskiego, zwiększenie efektywności nauczania, wzrost ich motywacji i doprowadzenie do poprawy wyników nauczania.

Planowana do przeprowadzenia w okresie od września 2018 roku do czerwca 2019 roku jest następująca liczba godzin zajęć pozalekcyjnych (dotyczy klas I-III SP):

• w Szkole Podstawowej w Babicach: 102 godziny;
  • w Szkole Podstawowej w Krzywczy: 68 godzin;
  • w Szkole Podstawowej w Reczpolu: 34 godziny

Natomiast dla uczniów z klas IV-VIII szkół objętych projektem planowana jest do przeprowadzenia następująca liczba godzin zajęć pozalekcyjnych:

• w Szkole Podstawowej w Bachowie: 34 godziny;
  • w Szkole Podstawowej w Babicach: 102 godziny;
  • w Szkole Podstawowej w Krzywczy: 102 godziny;
  • w Szkole Podstawowej w Reczpolu: 102 godziny

Zajęcia będą prowadzone przez nauczycieli zatrudnionych w poszczególnych szkołach. Na zajęciach tych będzie wykorzystywany sprzęt TIK zakupiony w ramach projektu: monitory interaktywne, laptopy.

Realizacja zajęć odbywać się będzie w okresie od września 2018 roku do czerwca 2019 roku.

Dom

Learning apps